558702-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenia komunikacyjne Gminy Wrocław wraz z jednostkami organizacyjnymi oraz instytucjami kultury (obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenie autocasco, ubezpieczenie assistance oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów pojazdów Gminy Wrocław)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenia komunikacyjne Gminy Wrocław wraz z jednostkami organizacyjnymi oraz instytucjami kultury (obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenie autocasco, ubezpieczenie assistance oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów pojazdów Gminy Wrocław)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są ubezpieczenia komunikacyjne w następującym zakresie: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), 2. Ubezpieczenie Autocasco (CPV - 66514110-0), 3. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (CPV - 66512100-3), 4. Ubezpieczenie Assistance (CPV - 66514110-0).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026 r. poz. 793) przekazał do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne i wyznacza skrócony, względem podstawowego (wynikającego z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), termin składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001