558708-2026 - Wettbewerb
Polen – Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften – Zakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2027 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2027 roku
BeschreibungZakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej w wersji papierowej i elektronicznej, podzielone na 6 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungDostawa prasy krajowej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Warszawy w 2027 roku
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungDostawa prasy krajowej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Polski w 2027 roku
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungDostawa prasy zagranicznej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Warszawy w 2027 roku
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungDostawa prasy zagranicznej w wersji papierowej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej na terenie Polski w 2027 roku
LosLOT-0005
TitelCzęść V
BeschreibungDostawa prasy krajowej w wersji elektronicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2027 roku
LosLOT-0006
TitelCzęść VI
BeschreibungDostawa prasy zagranicznej w wersji elektronicznej do komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej w 2027 roku