See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z zaprojektowaniem, implementacją, wdrożeniem oprogramowania dedykowanego wraz z usługą migracji danych systemu PHICS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa oraz Wdrożenie Systemu PHICS obejmującego zaprojektowanie i implementację Oprogramowania Dedykowanego oraz dostawę Oprogramowania Standardowego realizujących wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne opisane w OPZ wraz z usługą Migracji danych, w szczególności: opracowanie Dokumentacji Projektowej; opracowanie logotypu dla Systemu PHICS oraz jego Księgi znaku; opracowanie Prototypu Oprogramowania Dedykowanego; zaprojektowanie oraz implementację Oprogramowania Dedykowanego; dostawę Oprogramowania Standardowego; opracowanie Dokumentacji Testowej Systemu PHICS; opracowanie Dokumentacji Testowej Portalu Informacyjnego; opracowanie Dokumentacji Testowej Migracji danych; wdrożenie Systemu PHICS; wykonanie i Wdrożenie Portalu Informacyjnego; przeprowadzenie Testów Akceptacyjnych Systemu PHICS; poprawę Błędów ujawnionych w trakcie Testów Akceptacyjnych Systemu PHICS; przeprowadzenie Testów Akceptacyjnych Portalu Informacyjnego; poprawę Błędów ujawnionych w trakcie Testów Akceptacyjnych Portalu Informacyjnego; przeprowadzenie Testów Akceptacyjnych Migracji danych; poprawa Błędów ujawnionych w trakcie Testów Akceptacyjnych Migracji danych; opracowanie Dokumentacji Użytkownika, Dokumentacji Administratora, Planu Ciągłości Działania BCP, Planu Odtwarzania po Awarii DRP, Polityki Zarządzania Podatnościami; dostawa i wdrożenie Systemu raportowania; przeprowadzenie Szkoleń; poddanie Systemu Audytowi przeprowadzanemu przez zewnętrznego wykonawcę; poprawa Błędów, podatności, wad, niezgodności lub ułomności zgłoszonych w trakcie Audytu Systemu wraz z opracowaniem Raportu z wykonania zmian poaudytowych i przekazaniem go Zamawiającemu; uruchomienie produkcyjne Systemu PHICS obejmujące Migrację danych z aktualnie eksploatowanego Systemu PHICS; przeprowadzenie Testów Akceptacyjnych Migracji Danych (uruchomienie produkcyjne); przeprowadzenie weryfikacji skuteczności wdrożonych mechanizmów monitoringu bezpieczeństwa oraz potwierdzenie odtwarzalności Systemu z kopii zapasowych zgodnie z założonymi parametrami RTO (mniej niż 4 godziny dla Błędu Krytycznego) / RPO (mniej niż 30 minut dla Błędu Krytycznego) wraz z opracowaniem Raportu z weryfikacji i przekazaniem go Zamawiającemu; stabilizacja Systemu; poprawa Błędów ujawnionych w okresie Stabilizacji Systemu; opracowanie Dokumentacji Powykonawczej; świadczenie usług Asysty Technicznej; świadczenie Usługi Utrzymania. 2) dostawa wraz z Wdrożeniem Infrastruktury Wykonawcy oraz sprzętowej bramki SMS stanowiących środowisko pracy Systemu PHICS (środowisko produkcyjne / testowe / szkoleniowe / back’up) w oparciu o zatwierdzoną Dokumentację Projektową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 444345-2026
Interne Kennung: PO-II.2600.22.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001