See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przyjęcia ścieków pochodzących ze zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Trzebani
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przyjęcia ścieków pochodzących ze zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Trzebani
Interne Kennung: ZP.ZWR.05.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przyjęcia ścieków pochodzących ze zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Trzebani, gmina Osieczna. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.ZWR.05.2025 dla części nr 1
Menge: 20 000 Meter
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP.ZWR.05.2025 dla części nr 2
Menge: 3 000 Meter