See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowego dozoru obiektów ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowego dozoru obiektów ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Wolsztyn, ul. Przemysłowa 3
Beschreibung: Część 1: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Wolsztyn, ul. Przemysłowa 3
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
Los: LOT-0013
Titel: Część 2: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Krosno Odrzańskie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 20
Beschreibung: Część 2: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Krosno Odrzańskie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 20
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 2
Los: LOT-0014
Titel: Część 3: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Świebodzin, ul Sobieskiego 27
Beschreibung: Część 3: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Świebodzin, ul Sobieskiego 27
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 3
Los: LOT-0015
Titel: Część 4: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Żary, ul. Moniuszki 64
Beschreibung: Część 4: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Żary, ul. Moniuszki 64
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 4
Los: LOT-0016
Titel: Część 5: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 73
Beschreibung: Część 5: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 73
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 5
Los: LOT-0017
Titel: Część 6: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Oddział Dystrybucji Zielona Góra, ul. Zacisze 15
Beschreibung: Część 6: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Oddział Dystrybucji Zielona Góra, ul. Zacisze 15
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 6
Los: LOT-0018
Titel: Część 7: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Zielona Góra, ul. Prosta 15
Beschreibung: Część 7: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Zielona Góra, ul. Prosta 15
Interne Kennung: RPUZ/P/0539/2025/EC-cz. 7
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten