558742-2026 - Wettbewerb
Polen – Injizierbare Lösungen – Sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 do SWZ tj. formularze asortymentowo-cenowe podzielone na 2 zadania.
Interne KennungPZS/PN/06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPłyny infuzyjne zadanie nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis asortymentu zawiera formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący załącznik nr 5.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelPłyny infuzyjne zadanie nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis asortymentu zawiera formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący załącznik nr 5.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2