558801-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Kraftfahrzeuge – elektromos jármű beszerzése (RRF-1.2.4-25)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: elektromos jármű beszerzése (RRF-1.2.4-25)
Beschreibung: 1 db elektromos gépjármű beszerzése az RRF-1.2.4-25-2025-00018 projekt keretében. További részletek BT-24-es mezőben.
Interne Kennung: EKR001494352026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az ajánlatokat a „legalacsonyabb ár” szempontja szerint értékeli a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 db új, tisztán elektromos meghajtású, minimum 7 személy egyidejű szállítására alkalmas személygépjármű szállítása az RRF-1.2.4-25-2025-00018 projekt keretében [Projekt címe: Különleges bánásmódot igénylő tanulók támogatása a Jászberényi Tankerületi Központ intézményeiben)]. Főbb műszaki paraméterek (minimum elvárások): Kivitel: minimum 4 ajtós karosszéria, min. 1 db tolóajtóval, minimum 7 személyes utastérrel. Teljesítmény: Min. 100 kW (136 LE) nettó teljesítmény. Akkumulátor és hatótáv: Min. 70 kWh bruttó kapacitás; min. 300 km kombinált WLTP hatótávolság. Töltés: DC villámtöltési képesség (min. 70 kW, CCS2 csatlakozó), tartozék Mode 2 és Mode 3 töltőkábelekkel. Felszereltség különösen: legalább 2 zónás klímaberendezés, komplex vezetéstámogató rendszerek (tolatókamera, sávelhagyás-jelző), okostelefon-integrációs képességgel rendelkező multimédiás rendszer, amely alkalmas mobileszközök tartalmának és kompatibilis alkalmazásainak (navigáció, média) megjelenítésére, valamint kezelésére a jármű központi kijelzőjén keresztül (vagy azzal egyenértékű megoldás). Kerekek: 4 db acél vagy könnyűfém felnire szerelt nyári gumi + 4 db acél vagy könnyűfém felnire szerelt téli gumiabroncs garnitúra. Jótállás: A Nyertes Ajánlattevő a gépjárműre a forgalomba helyezéstől és az átadás-átvételtől számított 24 hónap teljes körű jótállást, a meghajtó akkumulátorokra pedig 96 hónap vagy 160.000 km (amelyiket előbb elérik) jótállást köteles vállalni. A jótállás részletes feltételeit a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza. A feladat részét képezi továbbá a jármű teljes körű forgalomba helyezése, üzembe helyezése és a magyar nyelvű dokumentáció biztosítása. Olyan személygépjármű ajánlható, amely korábban forgalomba helyezve sem Magyarországon, sem külföldön nem volt, bemutató, illetve próbajárműként nem használták. A gépjármű gyártási időpontja és a forgalomba helyezési időpontja között eltelt idő maximum 365 nap lehet. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy Ajánlatkérő bármely gépjárművet elfogad, amely a közbeszerzési dokumentumokban foglalt feltételeknek maradéktalanul megfelel. A műszaki leírás a gépjárműre vonatkozó előírások minimumfeltételeit határozza meg, azaz a megajánlott és leszállított gépjárműnek minimálisan azokat a paramétereket kell teljesítenie, amelyek a műszaki leírásban meghatározásra kerültek. Attól ajánlattevők jobb műszaki paraméterekkel rendelkező gépjárművet is megajánlhatnak, leszállíthatnak. A beszerzés tárgya a tiszta közúti járművek előmozdításáról szóló jogszabályi előírások szerinti tiszta járműnek minősül. További részletezést a közbeszerzési dokumentumok tartalmaznak. Az eljárást megindító felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Amennyiben az ajánlati felhívás valamint közbeszerzési dokumentum meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, tevékenységre való hivatkozást tartalmaz, a 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése alapján ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Az egyenértékűséget ajánlattevőnek ajánlatában igazolni kell.
Interne Kennung: EKR001494352026/1