558809-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków cytotoksycznych – 8 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków cytotoksycznych – 8 zadań
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa leków cytotoksycznych. Zamówienie zostało podzielone na 8 zadań szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie ze specyfikacją, prawo opcji szczegółowo opisane w załącznikach nr 1, 2 oraz 3 do SWZ
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
BeschreibungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
BeschreibungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8
BeschreibungZadanie 8