558820-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii de revizii și reparații ambulante si autovehicule pentru transport persoane din parcul auto al I.S.U.J. GALAȚI.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de revizii și reparații ambulante si autovehicule pentru transport persoane din parcul auto al I.S.U.J. GALAȚI.
Beschreibung: Obiectul acordului cadru, este achiziția de servicii de revizie şi reparație ambulanțe si autovehiule transport persoane ( un număr de 19 autovehicule din parcul auto al I.S.U.J. GALAȚI), cu excepția instalațiilor speciale. Durata acordului-cadru este de 24 luni, se va incheia cu un singur operator economic.Solicitările de clarificări venite din partea operatorilor economici se vor transmite prin SEAP cu minim 15 zile înainte de termenul limită pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări, prin SEAP, în a 11-a zi înainte de termenul limită pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 2749371/X4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de revizii şi reparații a unui număr de 19 autovehicule din parcul auto al I.S.U.J. GALAȚI. Serviciile ce fac obiectul acordului‑cadru constau în revizii și reparații autovehicule, în funcție de necesitățile reale ale autorității contractante, pe durata acordului‑cadru. Cantitățile exprimate în ore de manoperă au caracter orientativ și sunt utilizate exclusiv pentru estimarea necesarului probabil de servicii. Cantitatea estimată reprezintă o evaluare orientativă a volumului de servicii preconizat.
Interne Kennung: 1