See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN (INCL.STAGIAIRS) , ONGEVALLEN STUDENTEN EN VLOOT
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit drie percelen: • Perceel 1 heeft als voorwerp het verzekeren van “arbeidsongevallen” en “lichamelijke ongevallen”. De arbeidsongevallen zijn in overeenstemming met de wet van 1971, aangevuld met een aantal collectieve ongevallenverzekeringen (excedent, specifieke contracten), inbegrepen de verzekering arbeidsongevallen voor studenten-stagiairs (kleine statuten). De jaarlijkse bezoldigingsmassa wordt geraamd op 115.000.000 EUR tot het wettelijke maximum in de privésector en circa 40.000.000 EUR excedentlonen. CPV code 665112000 • Perceel 2 heeft als voorwerp het verzekeren van studentenongevallen en diverse ongevallen. Het aantal studenten bedraagt ongeveer 23.000. CPV code : 66512100 • Perceel 3 heeft als voorwerp het verzekeren van de voertuigen: vlootpolis elektrische fietsen/steps en omnium opdracht – CPV code: 66514110 De inschrijver kan een offerte indienen voor één perceel, voor meerdere percelen of voor alle percelen samen. Binnen één perceel, moet een offerte neergelegd worden voor alle luiken binnen dat perceel. Conform artikel 85 van de wet van 17 juni 2016, behoudt de aanbestedende overheid zich het recht voor om de opdracht (één perceel, meerdere percelen of alle percelen) niet te gunnen, of slechts te voldoen aan een gedeelte van de opdracht of het opnieuw uitvoeren van de procedure en dit zonder vergoeding. Door in te schrijven op deze opdracht, verklaren de inschrijvers zich niet in een toestand van onverenigbaarheid te bevinden. Het is de bedoeling dat de dekking van start gaat per 01/01/2027 om 0.00 u. Het betreft raamovereenkomsten zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten, waarbij opdrachten zullen geplaatst worden naar gelang de behoeften in overeenstemming met artikel 43 van de wet Overheidsopdrachten. De raamovereenkomst wordt gesloten met één ondernemer. De aanbestedende overheid verbindt zich niet tot de plaatsing van alle vermelde opdrachten. Met de gunning van de raamovereenkomsten wenst de aanbestedende overheid het kader vast te leggen op basis waarvan gedurende de looptijd van de raamovereenkomsten opdrachten geplaatst kunnen worden om uitvoering te geven aan de raamovereenkomsten. De aanbestedende overheid kan beslissen om de raamovereenkomst niet te gunnen en eventueel opnieuw te plaatsen op dezelfde of op een andere wijze. De op de raamovereenkomst gebaseerde opdrachten worden gegund door middel van een bestelling. Duurtijd De datum van aanvang van de diverse contracten is 01/01/2027 om 0.00 u. De officiële vervaldag van alle contracten is 1/1. De verzekeringsnemer behoudt zich het recht voor de polissen op het einde van de verzekeringsperiode op te zeggen per aangetekend schrijven, mits in acht name van een opzegtermijn van 3 maanden. De opdrachtnemer behoudt zich het recht voor de polissen op het einde van de verzekeringsperiode op te zeggen per aangetekend schrijven, mits in acht name van een opzegtermijn van 6 maanden. De polissen worden afgesloten voor een duurtijd van 1 jaar met verlenging van opeenvolgende periodes van 1 jaar, met een totale duurtijd van 4 jaar. De aanbesteder behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor de om de uitvoering van de opdracht voor een langere duurtijd aan te houden en te opteren voor een maximum duurtijd van 7 jaar middels 3 mogelijkse verleningen van telkens 1 jaar, mocht dit opportuun blijken en of in het belang van de verzekerden/verzekeringsnemer. Recht op uitvoering De aanbestedende overheid (na de gunning) heeft geen exclusiviteitsrecht voor het uitvoeren van prestaties die begrepen zijn in deze opdracht. De kandidaat - opdrachtnemer heeft geen recht op de uitvoering van een vaste of minimale hoeveelheid te leveren prestaties; evenmin wordt een maximale hoeveelheid bepaald. De kandidaat - opdrachtnemer heeft geen recht op de uitvoering van de opdrachten vermeld in dit bestek. De uitvoering van de opdrachten hangt af van de beslissing van de aanbestedende overheid om die opdrachten al dan niet te gunnen.
Interne Kennung: PPP0IA-784/6437/26103
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekering arbeidsongevallen en lichamelijke ongevallen (inclusief studenten-stagiairs).
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp het verzekeren van “arbeidsongevallen” en “lichamelijke ongevallen”. De arbeidsongevallen zijn in overeenstemming met de wet van 1971, aangevuld met een aantal collectieve ongevallenverzekeringen (excedent, specifieke contracten), inbegrepen de verzekering arbeidsongevallen voor studenten-stagiairs (kleine statuten). De jaarlijkse bezoldigingsmassa wordt geraamd op 115.000.000 EUR tot het wettelijke maximum in de privésector en circa 40.000.000 EUR excedentlonen.
Interne Kennung: 26103_PERCEEL 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering studentenongevallen en diverse ongevallen.
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp het verzekeren van studentenongevallen en diverse ongevallen. Het aantal studenten bedraagt ongeveer 23.000.
Interne Kennung: 26103_PERCEEL 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Verzekering van de voertuigen (vlootpolis elektrische fietsen/steps en omnium).
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp het verzekeren van de voertuigen: vlootpolis elektrische fietsen/steps en omnium opdracht – CPV code: 66514110
Interne Kennung: 26103_PERCEEL 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen