See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla SP ZOZ w Siemiatyczach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu Jednorazowego użytku, zgodnie z opisem przedstawionym w załącznik nr 2 do SIWZ w podziale na 65 pakietów. – Formularze asortymentowo – ilościowo – cenowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 2 do SWZ w szczegółowo do oferty, stanowiącym integralną jej część, a następnie integralną część umowy dostawy. 3. Wykonawca jest zobligowany do podania numeru REF oraz katalogowego dla każdego zaoferowanego produktu, którego dotyczy rozbicie na rozmiary, numerację wielkości. Z podanych informacji ma wynikać jakie produkty i jakie rozmiary Wykonawca oferuje w formularzu cenowym. 4. Niepoprawny lub niekompletny REF lub nr katalogowy zawierający również elementy w postaci „xxxxx” uniemożliwiający samodzielne identyfikowanie asortymentu przez Zamawiającego będzie skutkował odrzuceniem oferty jako niezgodnej z SWZ 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy dostawy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 6. Ilość Towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania Umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość Towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza bądź wzrosnąć i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie Towary o wartości nie niższej niż 40 % 7. Zamawiający wymaga, aby asortyment oferowany w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty spełniał warunki i posiadał niezbędne oznakowanie, certyfikaty, deklaracje zgodności wprowadzające do obrotu i używania na terytorium państwa członkowskiego, o których mowa w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024 poz.1620 z póź zm) 8. Zamawiający wymaga, aby produkty oferowane w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty, spełniały określone normy, posiadały aktualne karty charakterystyki oraz aktualne wpisy do Rejestru Środków chemicznych i Materiałów Medycznych dopuszczające do obrotu i używania na terytorium RP, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (Dz.U.2026.poz 612 t.j) 9. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesięcy od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego. 10. Wykonawca powinien przedłożyć ofertę zgodnie z formularzem cenowym (Załącznik nr 2). 11. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w formularzu ofertowym – Załącznik nr 1 – te pozycje zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. (dotyczy/nie dotyczy). 12. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 13. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 14. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia - określonym w Załączniku nr 2 - znajduje się jakikolwiek znak towarowy patent, norma czy pochodzenie, należy przyjąć, że Zamawiający podał taki opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach nie gorszych niż te, podane pod pojęciem typu. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z art. 95 ust. 5 ustawy PZP Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/13/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: Pakiet nr 65