See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE (NR SPRAWY: TECH/211/PG/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ.
Interne Kennung: NR SPRAWY: TECH/211/PG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC). Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Wyposażenie strefy EPA - przyrządy i narzędzia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Wyposażenie strefy EPA - materiały
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów satelitarnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - przyrządy i narzędzia
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów sateliatrnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - materiały
Interne Kennung: część 4