2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1 db mennyezeti felvételi röntgen
Beschreibung: 1 db digitális mennyezeti felvételi röntgen – átvilágító funkcióval beszerzése A nyertes ajánlattevő feladatai: - az ajánlatkérő használt eszközének leszerelése és annak Ajánlatkérő által meghatározott helyre történő elszállítása A megajánlandó berendezés árának tartalmaznia kell az építészeti járulékos munka költségét, mely a berendezés cseréje során felmerül, a készülék üzembe helyezéséhez és biztonságos üzemeltetéséhez szükséges. Részletsebben lásd lentebb! Felvételi röntgen helyiség: A helyiségben jelenleg meglévő AGFA Healthcare DX-D 600 gyártmányú mennyezeti sínes berendezés üzemel beépített úszólapos röntgenasztallal és fali bucky állvánnyal. A berendezést leszerelés után el kell szállítani megsemmisítésre. A meglévő berendezés helyére azonos elrendezéssel az új röntgen gépet kell felszerelni. A meglévő berendezésnek gépalap kiépítve van. Az ajánlattevő feladata a gépalap felülvizsgálata, szükség esetén bontása és újraépítése. Padlócsatorna kizárólag csak az oldalfal és a fixen telepített röntgenasztal között található, a kábelek vezetése a generátor és a vezérlő konzol fali bucky közötti bontható fedelű pass csatornában történik, melynek felülvizsgálata, esetlegesen a meglévő csatorna módosítása az új gépek beállásához ajánlattevői feladat. A felvételi mennyezeti sínes röntgen számára mennyezeti HILTI sínek ki vannak építve 3 méteres belmagasságon, melynek osztási távolságát az ajánlattevőnek felül kell vizsgálni és szükség esetén módosítania kell. A jelenlegi sínhossz 5 méter, keresztkocsi 3 méteres sínszerkezeten mozog. A telepítési terület helyiségeiben meleg burkolat található. Az ajánlattevő feladata a röntgen vizsgáló helyiségben PVC padlóburkolat cseréje, létesítése, esetlegesen vetkőzőben lévő meleg burkolat cseréje, amennyiben a röntgen vizsgáló helyiség közötti illesztés nem megoldható igényes kialakítással. Az oldalfalon festés található a vizes berendezések mögött. A helyiséget újra kell festeni az ajtó körüli hibákat ki kell javítani. A mennyezeten nincs álmennyezet, ez továbbra sem elvárás. A berendezés cseréje során sérülések kijavítása az Ajánlattevő kötelezettsége. A röntgen vizsgáló helyiségekben vízvételi hely és csatorna csatlakozás a kézmosónak kiépített. A kézmosó megtartandó felújítása nem része a feladatnak. Az épületben a főfunkciós helyiségekben mesterséges légellátó rendszer kiépített. Az épületszárny légkezelő berendezése panelos szerkezetű építőelemes berendezés. A telepítési terület helyiségeiben az egészségügyi intézmények mesterséges levegőellátására vonatkozó műszaki előírásoknak megfelelő gépi szelőzés biztosított. A vállalkozó feladata a meglévő röntgenek helyiségekben az anemosztátok megtisztítása. A röntgen vizsgáló helyiségben split klímás hűtés megoldott. Az ajánlattevőnek feladata ennek felülvizsgálata, és a megajánlott berendezéssel összhangban szükség esetén cseréje, hűtési kapacitás növelése. Meglévő röntgen elosztó: fali fém elosztószekrény, 3x50A-es védelemmel. és behúzó relével ellátott, melyet szükség esetén fel kell bővíteni. Ezen felül az ajánlattevő feladata a megajánlandó röntgen berendezéshez tartozó kapcsoló szerkények cseréje a jelenlegi felülvizsgálata. Tehát összefoglalva az új röntgengép számára új elosztót kell kialakítani, ami a megnövekedett energiaigényt ki tudja szolgálni. A fent megadott számítást a gép pontos ismerete mellett újra el kell végezni és a kapottak alapján kell kialakítani a szükséges leágazást, védelmet, belső vezetékezéseket és röntgen elosztót. A meglévő röntgenelosztó helyén kell elhelyezni az új elosztót (vagy a régit átalakítani). A röntgengép betáplálásához a helyiségen belül új vezetékezést kell kialakítani. Ennek megterveztetése az Ajánlattevő feladata. A röntgen berendezés telepítéséhez szükséges hálózati ellenállás mérési eredményét ajánlattevőnek kell biztosítani. A helyiség világítása biztosított, ajánlattevőnek ezzel kapcsolatosan feladta a felülvizsgálat és szükség szerinti cseréje. Az operátori helyiségben az informatikai hálózat kiépített. Az ajánlattevő vállalását képezi az új röntgenek vezérlő számítógépeinek csatlakoztatása. A helyiségek nyílászárói megfelelő méretűek, sugárvédelmi szempontból méretezettek. Nemrégiben 1 dupla szárnyú ajtó cserélésre került. Ajánlattevőnek a röntgen vizsgáló és az operátori helyiség közötti 90cm-es ólomajtót cserélnie szükséges. A nyertes ajánlattevő feladata a munkaterületen a járó munkák eltüntetése, a teljes helyiség latex alapú festékkel történő festése.
Interne Kennung: EKR000377502026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja szerinti legjobb ár-érték arány értékelési szempontot alkalmazza. Az ár esetében a fordított arányosítás, a jótállás esetében az egyenes arányosítás, a műszaki értékelési szempontok esetében az abszolút értékelés módszerét alkalmazza az ajánlatkérő. Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határa: 0-10 pont
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 db mennyezeti röntgen beszerzése
Beschreibung: 1 db digitális mennyezeti felvételi röntgen – átvilágító funkcióval beszerzése A részletes műszaki tartalmat a műszaki leírás tartalmazza, az ellátandó feladatok a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben találhatóak meg. A részletes feladatokat a felhívás II.1.4. pontja, a csatolt műszaki leírás, a szerződéstervezet és a csatolt (részletes) feladatok dokumentum tartalmazza. Az ajánlatkérő rendelkezésre bocsát egy alaprajzot a helyiségről. A nyertes ajánlattevő által megajánlott terméknek legalább 12 hónap jótállással kell rendelkeznie, ajánlatkérő a többletjótállást értékeli.
Interne Kennung: EKR000377502026/1
Menge: 1 Stück