See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobus szkolny w Gminie Zgierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego - międzymiastowego, rokprodukcji nie starszy niż 2025 wraz z wyposażeniem w rozumieniu ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchudrogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 zpóźn. zm.), przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim. Zamawiającyinformuje, że pod pojęciem „autobus szkolny” należy rozumieć autobus kategorii M3, klasy II (autobus międzymiastowy),który spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawiewarunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), wszczególności w § 22 [Autobus szkolny].
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001