558909-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usluge najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnica Veteranskog centra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnica Veteranskog centra
Beschreibung: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnica Veteranskog centra Predmet nabave obuhvaća: - usluge najma posteljnog i kupaonskog rublja (plahte, zaštite za madrace, jastuci, zaštitne navlake za jastuk, jastučnice, pokrivači, navlake za pokrivače, ručnici, kupaonski otirači) - preuzimanje nečistog posteljnog i kupaonskog rublja na adresi Naručitelja - odvoz posteljnog i kupaonskog rublja transportnim sredstvom Ugovaratelja do praonice i obrnuto - pranje posteljnog i kupaonskog rublja i glačanje po najvišoj tehnologiji - dezinfekciju posteljnog i kupaonskog rublja - slaganje posteljnog i kupaonskog rublja po bojama i pakiranje u prozirnu foliju - raspored pranja, isporuke i preuzimanje posteljnog i kupaonskog rublja dogovaraju Naručitelj i Ugovaratelj.
Interne Kennung: JN-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Šibenik
Beschreibung: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Šibenik
Interne Kennung: JN-1/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Sinj
Beschreibung: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Sinj
Interne Kennung: JN-1/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Petrinja
Beschreibung: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Petrinja
Interne Kennung: JN-1/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Daruvar
Beschreibung: Usluga najma, pranja i glačanja posteljnog i kupaonskog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe podružnice Daruvar
Interne Kennung: JN-1/2026-4