558911-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernsehkameras – Modernizacja systemu CCTV na odcinku A21-A23 oraz C09-C15 wraz z upgradem systemu VMS oraz Desigo CC.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu CCTV na odcinku A21-A23 oraz C09-C15 wraz z upgradem systemu VMS oraz Desigo CC.
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie modernizacji systemu CCTV na odcinku od stacji A21 Stare Bielany do stacji A23 Młociny I linii metra oraz od stacji C09 Rondo Daszyńskiego do stacji C15 Dworzec Wileński wraz z upgradem systemu VMS oraz Desigo CC na I i II linii metra w Warszawie. 2. Modernizacja zostanie wykonana z podziałem na dwa Etapy: Etap 1 obejmuje: 1) uzgodnienie z Zamawiającym, opracowanie i dostarczenie projektu wykonawczego modernizacji systemu CCTV na stacjach metra A21 Stare Bielany, A22 Wawrzyszew i A23 Młociny oraz C09 Rondo Daszyńskiego, C10 Rondo ONZ, C11 Świętokrzyska, C12 Nowy Świat-Uniwersytet, C13 Centrum Nauki Kopernik, C14 Stadion Narodowy, C15 Dworzec Wileński, 2) dostawa, instalacja i uruchomienie urządzeń zgodnie z zakresem opisanym w punkcie II Opis Przedmiotu Zamówienia Etap 1, 3) wykonanie migracji istniejącego systemu VMS na nowe środowisko wirtualizacji WMVare ESXI 8.0.3, 4) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej. Etap 2 obejmuje: 1) uzyskanie pisemnej zgody korporacyjnej od Wykonawcy Systemu Ochrony Tunelu (SOT) od firmy ATREM S.A. z siedzibą przy Pl. Kościeleckich 3, 85-033 Bydgoszcz, NIP: 777-242-80-84 w celu zachowania gwarancji, rękojmi i deklaracji prawidłowego działania systemu SOT po aktualizacji aplikacji VMS i Desigo CC, 2) uzgodnienie z Zamawiającym, opracowanie oraz dostarczenie harmonogramu prac i projektu wykonawczego, 3) dostarczenie i wymiana stacji roboczych, 4) upgrade serwerów systemu VMS, stacji roboczych i rejestratorów do najnowszej wersji aplikacji VMS oraz aplikacji Desigo CC wraz ze wszystkimi stacjami klienckimi i operatorskimi, 5) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej. 3. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Techniczną, stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.
Interne Kennung071/2026/FZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32240000 Fernsehkameras
5. Los
LosLOT-0001