2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026 –Świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji powierzchni wewnętrznych, usług pomocniczych przy pacjencie służących profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu i poprawie zdrowia wraz z dystrybucją posiłków, usług transportu wewnętrznego, przejęcie części zakładu pracy w trybie art. 231 Kodeksu Pracy oraz usług prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą i wdrożeniem systemu RFID
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji powierzchni wewnętrznych, usług pomocniczych przy pacjencie służących profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu i poprawie zdrowia wraz z dystrybucją posiłków, usług transportu wewnętrznego, przejęcie części zakładu pracy w trybie art. 231 Kodeksu Pracy oraz usług prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą i wdrożeniem systemu RFID.
Interne Kennung: SNW/ZP-371-39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90910000 Reinigungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji powierzchni wewnętrznych, usług pomocniczych przy pacjencie służących profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu i poprawie zdrowia wraz z dystrybucją posiłków, usług transportu wewnętrznego, przejęcie części zakładu pracy w trybie art. 231 Kodeksu Pracy oraz usług prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą i wdrożeniem systemu RFID