See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania oraz utrzymywania czystości i porządku w pomieszczeniach wykonawczych komórek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2026-2027
Beschreibung: Usługa sprzątania oraz utrzymywania czystości i porządku w pomieszczeniach wykonawczych komórek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2026-2027
Vorherige Bekanntmachung: 625228-2025
Interne Kennung: PZ.292.1347.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Warszawie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji. Łącznie 3 304,25 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Warszawie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji. Łącznie 3 304,25 m².
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Łodzi wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 7 lokalizacji. Łącznie 1 635,83 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Łodzi wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 7 lokalizacji. Łącznie 1 635,83 m².
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Białymstoku wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 749,48 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Białymstoku wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 749,48 m².
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Lublinie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 6 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Lublinie, Posterunkach SOK w Dęblinie i Małaszewiczach. Łącznie 4 788,70 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Lublinie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 6 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Lublinie, Posterunkach SOK w Dęblinie i Małaszewiczach. Łącznie 4 788,70 m².
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Kielcach wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 1 084,68 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Kielcach wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 1 084,68 m².
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Krakowie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 7 lokalizacji. Łącznie 1 529,00 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Krakowie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 7 lokalizacji. Łącznie 1 529,00 m².
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Przemyślu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu. Łącznie 1 978,30 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Przemyślu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu. Łącznie 1 978,30 m².
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Katowicach wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 10 lokalizacji. Łącznie 3 158,65 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Katowicach wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 10 lokalizacji. Łącznie 3 158,65 m².
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Gdańsku wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 1 037,77 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Gdańsku wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 1 037,77 m².
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Iławie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 5 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Iławie. Łącznie 1 866, 46 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Iławie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 5 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK w Iławie. Łącznie 1 866, 46 m².
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Bydgoszczy wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 907,30 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Bydgoszczy wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 907,30 m².
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK we Wrocławiu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK we Wrocławiu. Łącznie 1 836,40 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK we Wrocławiu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 9 lokalizacji oraz na terenie zewnętrznym Komendy Regionalnej SOK we Wrocławiu. Łącznie 1 836,40 m².
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Opolu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 648,74 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Opolu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 3 lokalizacje. Łącznie 648,74 m².
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Poznaniu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 10 lokalizacji. Łącznie 2 557,35 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Poznaniu wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 10 lokalizacji. Łącznie 2 557,35 m².
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Zielonej Górze wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 6 lokalizacji. Łącznie 1 199,45 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Zielonej Górze wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 6 lokalizacji. Łącznie 1 199,45 m².
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Szczecinie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 749,46 m².
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Komendę Regionalną SOK w Szczecinie wraz z podległymi Posterunkami SOK, razem 4 lokalizacje. Łącznie 749,46 m².
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOK oraz Hodowli i Tresury Psów Służbowych w Zbąszyniu, razem 5 lokalizacji. Łącznie 1 006,50 m²
Beschreibung: Sprzątanie oraz utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego SOK oraz Hodowli i Tresury Psów Służbowych w Zbąszyniu, razem 5 lokalizacji. Łącznie 1 006,50 m²
Interne Kennung: część nr 17