558941-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Gase – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy gazów medycznych oraz technicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy gazów medycznych oraz technicznych
BeschreibungGazy medyczne oraz techniczne - 2 zadania
Interne KennungZP.381.84.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111700 Stickstoff, 63121110 Mit der Gasspeicherung verbundene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy gazów medycznych i technicznych -1
BeschreibungDostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z dzierżawą butli
Interne KennungZP.381.84/25-1
LosLOT-0002
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy ciekłego azotu wraz z wydzierżawieniem zbiornika na ciekły azot i armtaturą-2
BeschreibungCiekły azot wraz z dzierżawą zbiornika
Interne KennungZP.381.84/25-2
Haupteinstufung (cpv): 24111700 Stickstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121110 Mit der Gasspeicherung verbundene Dienstleistungen