558941-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Softwarepaket und Informationssysteme – ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE PENTRU INSTITUTUL REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI - PROIECT PROGRAMUL NATIONAL DE SCREENING PENTRU CANCERUL DE SAN: DEPISTAREA ACTIVA, RESPONSABILITATE, INFORMATIE SI ACCES - DARIA, cod smis 352097
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE PENTRU INSTITUTUL REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI - PROIECT PROGRAMUL NATIONAL DE SCREENING PENTRU CANCERUL DE SAN: DEPISTAREA ACTIVA, RESPONSABILITATE, INFORMATIE SI ACCES - DARIA, cod smis 352097
Beschreibung: Procedura de achizitie publica se desfasoara in scopul atribuirii contractului de achizitie publica avand ca obiect ACHIZITIE ECHIPAMENTE PENTRU IRO IASI - proiect „ProgramulNațional de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație șiAcces - DARIA", cod smis 352097. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este 15 zile, conform art. 160 din Legea 98 /2016. Autoritatea contractanta varaspunde tuturor solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare in a 11-a zi inainte determenul stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161 din Legea 98 /2016.
Interne Kennung: 29067408_2026_PAAPD1635301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CITITOARE CARTE DE IDENTITATE
Beschreibung: valori si cantitati estimate, conform Caiet de sarcini si Cerinte tehnice minimale echipamente medicale - Anexa Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30233300 Chipkartenleser
Los: LOT-0002
Titel: IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA DE UZ SUSTINUT
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0003
Titel: STATIE GRAFICA CU MONITOR 6MP
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: UPGRADE TEHNOLOGIC MAMOGRAF EXISTENT INCLUZAND SISTEM DE BIOPSIE CU VACUUM SOFT DE MAMOGRAFIE CU SUBSTANTA DE CONTRAST SI INJECTOMAT
Interne Kennung: 4