See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej dla Systemu gammakamery SPECT AnyScan-S nr fabr: AS-104309-S firmy MEDISO wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz urządzenia D-SPECT Cardio – System gammakamery SPECT do badań kardiologicznych S/N 11413 wraz z urządzeniami towarzyszącymi zainstalowanymi w Zakładzie Medycyny Nuklearnej BCO-SM – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej w ramach 2 zadań: ZADANIE NR 1: System gammakamery SPECT AnyScan-S składający się z : o Detektorów scyntylacyjnych wraz z kolimatorami o Mobilny stół diagnostyczny o System Nuclin Any Scan. o System rekonstrukcji obrazu wraz z systemem InterView XP o Jednostka centralna stacji akwizycyjnej, o Monitor stacji akwizycyjnej ZADANIE NR 2: System gammakamery dosercowej D-SPECT składający się z : o Detektorów półprzewodnikowych CZT o Fotel diagnostyczny o Gantry systemu detekcyjnego, o System Cedar-Sinai o System rekonstrukcji obrazu o Jednostka centralna stacji akwizycyjnej oraz rekonstrukcyjnej, o Monitor stacji akwizycyjnej oraz rekonstrukcyjnej będących w posiadaniu Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Vorherige Bekanntmachung: 317813-2026
Interne Kennung: DZP.271.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1: System gammakamery SPECT AnyScan-S składający się z : o Detektorów scyntylacyjnych wraz z kolimatorami o Mobilny stół diagnostyczny o System Nuclin Any Scan. o System rekonstrukcji obrazu wraz z systemem InterView XP o Jednostka centralna stacji akwizycyjnej, o Monitor stacji akwizycyjnej
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: ZADANIE NR 2: System gammakamery dosercowej D-SPECT składający się z : o Detektorów półprzewodnikowych CZT o Fotel diagnostyczny o Gantry systemu detekcyjnego, o System Cedar-Sinai o System rekonstrukcji obrazu o Jednostka centralna stacji akwizycyjnej oraz rekonstrukcyjnej, o Monitor stacji akwizycyjnej oraz rekonstrukcyjnej
Interne Kennung: Zadanie nr 2