2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spektrofluorymetru do badań w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni dla Zakładu Spektroskopii Fazy Skondensowanej Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofluorymetru do badań w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni, zwanego dalej „sprzętem”, dla Zakładu Spektroskopii Fazy Skondensowanej Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38500000-0 (aparatura kontrolna i badawcza). 3. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Zakład Spektroskopii Fazy Skondensowanej, ul. Kładki 24/42, 80-822 Gdańsk, pokój 66. 6. Zamawiający wymaga gwarancji producenta na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający, po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT w zakresie komputera stacjonarnego do sterowania sprzętem wraz z monitorem na podstawie art. 83 ust. 14 pkt 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.).
Interne Kennung: 5B10.291.1.84.2026.MJ Dostawa spektrofluorymetru do badań w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni dla Zakładu Spektroskopii Fazy Skondensowanej Uniwersytetu Gdańskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5B10.291.1.84.2026.MJ