See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków cieniujących oraz akcesoriów do podawania środków kontrastowych dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa środków cieniujących oraz akcesoriów do podawania środków kontrastowych dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 10 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 365604-2026
Interne Kennung: WSM/DZP/381-5689/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 7 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Centargo
Beschreibung: PAKIET 7 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Centargo
Interne Kennung: PAKIET 7 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Centargo