558984-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Sukcesywna dostawa standardowego drobnego sprzętu laboratoryjnego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa standardowego drobnego sprzętu laboratoryjnego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa standardowego drobnego sprzętu laboratoryjnego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Interne KennungAZ.251.1771.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega dla niniejszego zamówienia opcję w wysokości do 100% wartości zamówienia podstawowego, w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wyczerpaniu ulegnie kwota wartości podstawowej, a zakup dodatkowej ilości asortymentu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20
Interne KennungCzęść 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22
Interne KennungCzęść 22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23
Interne KennungCzęść 23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24
Interne KennungCzęść 24