558985-2025 - Ergebnis
Polen – OP-Instrumente – Dostawa sprzętu 1x użytku, płynów infuzyjnych, szwów, endoprotez, implantów, narzędzi chirurgicznych i ortopedycznych, środków dezynfekcyjnych oraz podgrzewacza do płynów dla SP ZOZ w Obornikach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu 1x użytku, płynów infuzyjnych, szwów, endoprotez, implantów, narzędzi chirurgicznych i ortopedycznych, środków dezynfekcyjnych oraz podgrzewacza do płynów dla SP ZOZ w Obornikach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu 1x użytku, płynów infuzyjnych, szwów, endoprotez, implantów, narzędzi chirurgicznych i ortopedycznych, środków dezynfekcyjnych oraz podgrzewacza do płynów dla SP ZOZ w Obornikach, opisany w 48 Pakietach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 345364-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Preparaty podchlorynowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 20% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Igły. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Korki do strzykawek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Stapler, przyrząd do usuwania zszywek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Klipsy do laparoskopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Nici, szwy chirurgiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Szwy chirurgiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Trokary. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.