See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-raamovereenkomst onderhoudswerkzaamheden watersystemen (2025)
Beschreibung: Beschrijving van de Opdrachtgever Schoon, veilig en voldoende water: dat is onze missie. We willen een aantrekkelijke leefomgeving creëren voor mensen, planten en dieren. Om dit te bereiken werken wij dagelijks aan voldoende water, schoon water, veiligheid en zuiveren we het afvalwater van ongeveer 800.000 inwoners en bedrijven. Doel van de aanbesteding Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt waterschap Vechtstromen voor 20 percelen één RAW-raamovereenkomst af te sluiten met één inschrijver per perceel voor het onderhoud van watersystemen binnen het gehele werkgebied van het waterschap, voor een uitvoeringscyclus van maximaal zes (6) jaar. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-contract.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebieden 1 en 2
Beschreibung: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt waterschap Vechtstromen voor 20 percelen één RAW-raamovereenkomst af te sluiten met één inschrijver per perceel voor het onderhoud van watersystemen binnen het gehele werkgebied van het waterschap, voor een uitvoeringscyclus van maximaal zes (6) jaar. Het werkgebied van het waterschap is verdeeld in 7 beheersgebieden. Meer informatie en specifieke voorwaarden zijn te vinden in de RAW-bestekken die per perceel zijn toegevoegd, in vraag 1.2.1. van de percelen. U dient zich altijd in te schrijven voor de hoofdtender/Perceel Algemeen en vervolgens dient u zich ook in te schrijven voor het perceel of de percelen waarvoor u een inschrijving wilt doen. Het is toegestaan om op één (1) of op meerdere percelen in te schrijven. Het staat inschrijver dus vrij om zelf te kiezen op welke percelen hij gaat inschrijven. Het is daarbij mogelijk dat één of meerdere inschrijvers meerdere percelen gegund krijgt/krijgen. Het is niet toegestaan om op een deel van een perceel in te schrijven.
Los: LOT-0002
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebied 3
Los: LOT-0003
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebied 4
Los: LOT-0004
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebied 5
Los: LOT-0005
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebied 6
Los: LOT-0006
Titel: Groenwerkzaamheden beheersgebied 7
Los: LOT-0007
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 1
Los: LOT-0008
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 2
Los: LOT-0009
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 3
Los: LOT-0010
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 4
Los: LOT-0011
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 5
Los: LOT-0012
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 6
Los: LOT-0013
Titel: Grondwerkzaamheden beheersgebied 7
Los: LOT-0014
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 1
Los: LOT-0015
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 2
Los: LOT-0016
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 3
Los: LOT-0017
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 4
Los: LOT-0018
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 5
Los: LOT-0019
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 6
Los: LOT-0020
Titel: Maaiwerkzaamheden gebied 7