2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa wynajmu autobusów i busów wraz z kierowcą dla jednostek wojskowych, pododdziałów i instytucji będących na zaopatrzeniu gospodarczym 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, znajdujących w rejonie odpowiedzialności 35.WOG w 2027 r.”
Beschreibung: „Usługa wynajmu autobusów i busów wraz z kierowcą dla jednostek wojskowych, pododdziałów i instytucji będących na zaopatrzeniu gospodarczym 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, znajdujących w rejonie odpowiedzialności 35.WOG w 2027 r.”
Interne Kennung: 40/TRAN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu autobusów i busów wraz z kierowcą dla jednostek wojskowych, pododdziałów i instytucji będących na zaopatrzeniu gospodarczym 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, znajdujących w rejonie odpowiedzialności 35.WOG w 2027 r. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 4 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń, w szczególności zwiększenia zapotrzebowania na usługi transportowe z powodu realizacji uprzednio nie zaplanowanych zadań, w tym zwiększenia ilości szkoleń i ćwiczeń, ilości zabezpieczanych uroczystości wojskowych oraz odpraw, a także zdarzeń, które są skutkiem decyzji lub rozkazu Ministra Obrony Narodowej, Komendanta Jednostki Wojskowej 35.WOG lub Szefa Logistyki 35.WOG. Ostateczna ilość zamówionych usług w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na podstawie art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 100% netto zamówienia podstawowego w okresie 3 lat od daty udzielenia zamówienia podstawowego. Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki w przypadku kiedy Wykonawca spełni warunki udziału w postępowaniu tożsame z ujętymi w zamówieniu podstawowym oraz wykaże braki podstaw do wykluczenia. Zakres usług obejmował będzie: usługi wynajmu autobusów i busów wraz z kierowcami dla jednostek wojskowych, pododdziałów i instytucji będących na zaopatrzeniu gospodarczym 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, znajdujących się w rejonie odpowiedzialności 35.WOG. Zamawiający udziela wyżej wymienionego zamówienia na zasadach tożsamych tj. ujętych w zamówieniu podstawowym. Ceny jednostkowe (za 1 kilometr i 1 godzinę postojową) przedstawione przez Wykonawcę w przypadku udzielenia zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 nie mogą być wyższe niż te zaproponowane w niniejszym postępowaniu.