559069-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – „Komplexní prádelenský servis včetně pronájmu prádla pro lokality ONN a.s.“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Komplexní prádelenský servis včetně pronájmu prádla pro lokality ONN a.s.“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb dodávek prádla spojených s pronájmem prádla, praním nemocničního prádla a ostatních služeb, kterými jsou zejména opravy, žehlení, odvoz a dovoz prádla, rozvoz na jednotlivá oddělení příslušných míst v daných lokalitách ONN a.s. a dále služby praní nesystémového prádla (ve vlastnictví zadavatele).
Interne Kennung039/KS/2026/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensv souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung039/KS/2026/OŤ
Optionen
Beschreibung der Optionenviz znění čl. 3.1. ZD a dále čl. 7 odst. 7.13. smlouvy