559089-2026 - Wettbewerb
Polen – Betonerzeugnisse – Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych
BeschreibungZakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych
Interne KennungZP/78/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungKruszywa drogowe
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 100 % zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 2.1 oraz 2.2. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 5) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 7) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiąch Załączniki nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPłyty betonowe MON i krawężniki drogowe
Interne KennungCzęść 2