559102-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen und Geräte für die Milchwirtschaft – Výuková mlékařská technologická dílna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýuková mlékařská technologická dílna
BeschreibungDodávka výukové mlékařské technologické dílny, přičemž tato dodávka zahrnuje: - Výrobník sýrů - Laboratorní paster - Sprejová sušárna s kompresorem - Řídící jednotka tepelných výměníků s jednotlivými tepelnými výměníky - Fluidní sušárna - Odstředivka misková - Lyofilizátor - Systém k vizualizaci proudění
Interne KennungVZ 33/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42211000 Maschinen und Geräte für die Milchwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34328100 Prüfstände, 39162100 Lehrmittel, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 34328100 Prüfstände