559149-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji z zagospodarowaniem przyległego terenu w budynku – Zamoyskiego 43
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji z zagospodarowaniem przyległego terenu w budynku – Zamoyskiego 43
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji z zagospodarowaniem przyległego terenu w budynku – Zamoyskiego 43. 2.Na przedmiot zamówienia składają się dwie usługi: pierwsza polegająca na wykonaniu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji z zagospodarowaniem przyległego terenu w budynku w podziale na trzy moduły Moduł termomodernizacja, Moduł budowlany oraz Moduł zagospodarowania terenu przyległego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do pierwszego wzoru umowy stanowiącego jednocześnie załącznik nr 4 do SWZ oraz druga usługa: składająca się z pełnienia nadzoru autorskiego oraz wsparcie Zamawiającego na etapie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, w wyniku którego zostanie wyłoniony Wykonawca robót budowlanych (w tym między innymi przygotowanie wyjaśnień treści dokumentacji projektowej), zgodnie z zapisami drugiego wzoru umowy stanowiącego jednocześnie załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZP/PN/U/37/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji z zagospodarowaniem przyległego terenu w budynku – Zamoyskiego 43.