2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport zmieszanych odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Grybów od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 roku.
Interne Kennung: BGiOŚ.271.13.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Grybów od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 roku.