Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Osječko-baranjska županija (HR025)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Radovi se izvode u Osijeku, na novoformiranoj k.č.br. 12843 k.o. Osijek (nastala spajanjem k.č.br. 772, 773 i 774 k.o. Osijek), lokacija: Osijek, Ulica Josipa Jurja Strossmayera.
Wert