2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa – stymulatory, łaty, zastawki, konduity, stenty, zestawy ECMO, neurominitoring, zestawy aspiracyjne, kaniule dla szpitala CSK i SKDJ UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa – stymulatorów, łat, zastawek, konduitów, stentów, zestawów ECMO, neurominitoringu, zestawów aspiracyjnych, kaniul dla szpitala CSK i SKDJ UCK WUM w podziale na 11 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (obejmujący Części nr 1-11).
Interne Kennung: DZPUCK.262.140.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Elektroda do stymulacji lewej odnogi pęczka Hisa
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Stymulatory serca z akcesoriami
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Łata biologiczna
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Zastawki aortalne i mitralne
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Konduit i łaty perikardialne
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Cewniki balonowe i łaty
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Kryty stent naczyniowy do leczenia zmian miażdżycowych
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Zestaw ECMO dla dorosłych
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Sprzęt do neuromonitoringu
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Zestaw aspiracyjny
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Kaniula żylna udowa
Interne Kennung: 11