See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oczyszczanie miasta Szczecin: Część I: Oczyszczanie mechaniczne jezdni, placów, oczyszczanie chodników i innych miejsc w pasie drogowym. Część II: Oczyszczanie ręczne jezdni, placów, oczyszczanie dróg rowerowych i innych miejsc w pasie drogowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Oczyszczanie miasta Szczecina dla: Część I: Oczyszczanie mechaniczne jezdni, placów, oczyszczanie chodników i innych miejsc w pasie drogowym. Część II: Oczyszczanie ręczne jezdni, placów, oczyszczanie dróg rowerowych i innych miejsc w pasie drogowym.
Vorherige Bekanntmachung: 710256-2024
Interne Kennung: DZP/56/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Oczyszczanie mechaniczne jezdni, placów, oczyszczanie chodników i innych miejsc w pasie drogowym.
Beschreibung: Przedmiot Umowy obejmuje utrzymanie w czystości jezdni, placów, pasów autobusowo-tramwajowych (dalej PAT), chodników, kładek, schodów i wiaduktów znajdujących się w pasie drogowym.
Interne Kennung: Część I Oczyszczanie mechaniczne
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Oczyszczanie ręczne jezdni, placów, oczyszczanie dróg rowerowych i innych miejsc w pasie drogowym.
Beschreibung: Przedmiot Umowy obejmuje utrzymanie w czystości dróg rowerowych oraz jezdni, placów i innych miejsc znajdujących się w pasie drogowym.
Interne Kennung: Część II Oczyszczanie ręczne