See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare produse alimentare , pentru perioada Iulie - Decembrie 2026
Beschreibung: Aprovizionarea ritmică (frecvenţa: săptămânal, cu exceptia produsului alimentar - paine care se livreaza zilnic) cu produse alimentare în perioada Iulie - Decembrie 2026. Există posibilitatea modificarii / completarii contractului prin act adiţional cu condiţia existenţei alocărilor bugetare pentru această achiziţie şi menţinerii preţului unitar pentru fiecare produs, identic cu cel rezultat în urma atribuirii. Termenul maxim de livrare este de maxim 3 zile calendaristice (adică 72 ore) de la emiterea comenzii. Contractele se adjudeca pentru cantitățile de produse prevazute în Caietele de Sarcini .
Interne Kennung: PAAPD1616723
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare produse alimentare - Legume
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Legume , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare produse alimentare - Fructe si fructe cu coaja
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Fructe si fructe cu coaja , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0003
Titel: Furnizare Produse alimentare - Produse din carne
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Produse din carne , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Furnizare Produse alimentare - Carne
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Carne , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0005
Titel: Furnizare Produse alimentare - Produse lactate
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Produse lactate , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Furnizare produse alimentare - Oua
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Oua , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Furnizare produse alimentare - Peste preparat si conserve din peste
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Peste preparat si conserve din peste , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0008
Titel: Furnizare Produse alimentare - Zahar si produse conexe
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Zahar si produse conexe , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Furnizatr Produse alimentare - Condimente si mirodenii
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Condimente si mirodenii , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0010
Titel: Furnizare Produse alimentare - Diverse produse alimentare
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Diverse produse alimentare , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0011
Titel: Furnizare Produse alimentare - Produse dietetice
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Produse dietetice , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: Furnizare Produse alimentare - Legume transformate
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Legume transformate , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0013
Titel: Furnizare Produse alimentare - Fructe transformate
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Fructe transformate , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 15332100 Verarbeitetes Obst
Los: LOT-0014
Titel: Furnizare Produse alimentare - Bauturi fara alcool
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv Bauturi fara alcool , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0015
Titel: Furnizare produse alimentare - Panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0016
Titel: Furnizare produse alimentare - Uleiuri si grasimi animale sau vegetale
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv ulei si grasimi animale sau vegetale , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
Los: LOT-0017
Titel: Furnizare produse alimentare - Paine
Beschreibung: Cumpărarea de către DGASPC Teleorman de diverse produse alimentare , respectiv paine , în cantităţile prevăzute in caietul de sarcini, in vederea asigurarii unei alimentatii diversificate pentru beneficiarii centrelor din structura DGASPC Teleorman.
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot