559256-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Werbekampagnen – Kampagne: Temauge med fokus på børn og unge af forældre med alkoholmisbrug – Q3, 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKampagne: Temauge med fokus på børn og unge af forældre med alkoholmisbrug – Q3, 2027
BeschreibungOpgaven indeholder to delopgaver: 1. Udvikling af kampagnedesign og gennemførelse af kampagne 2. Rapportering af kampagnens performance.
Interne Kennung2026-253
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvor alle potentielle tilbudsgivere indbydes til at afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0000