See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny przy ul. Poznańskiej 79 w Kaliszu, nr referencyjny: 70/26
Beschreibung: Dostawa energii cieplnej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny przy ul. Poznańskiej 79 w Kaliszu Energia cieplna będzie dostarczana do obiektów Szpitala przy ul. Poznańskiej 79 w postaci gorącej wody dla celów wentylacji mechanicznej. Dostawa energii cieplnej odbywać się będzie bezpośrednio do węzła cieplnego znajdującego się w Budynku Kotłowni. Z węzła cieplnego energia cieplna będzie rozprowadzana wg potrzeb do Budynku Głównego i Budynku Technicznego Szpitala. Granicę dostawy będą stanowiły zasuwy odcinające na instalacji w Budynku Kotłowni na kondygnacji 02. Jako urządzenie rozliczeniowe będzie przyjęty licznik zainstalowany przez dostawcę w węźle cieplnym.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny przy ul. Poznańskiej 79 w Kaliszu, nr referencyjny 70/26
Beschreibung: Dostawa energii cieplnej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny przy ul. Poznańskiej 79 w Kaliszu. Energia cieplna będzie dostarczana do obiektów Szpitala przy ul. Poznańskiej 79 w postaci gorącej wody dla celów wentylacji mechanicznej. Dostawa energii cieplnej odbywać się będzie bezpośrednio do węzła cieplnego znajdującego się w Budynku Kotłowni. Z węzła cieplnego energia cieplna będzie rozprowadzana wg potrzeb do Budynku Głównego i Budynku Technicznego Szpitala. Granicę dostawy będą stanowiły zasuwy odcinające na instalacji w Budynku Kotłowni na kondygnacji 02. Jako urządzenie rozliczeniowe będzie przyjęty licznik zainstalowany przez dostawcę w węźle cieplnym.
Interne Kennung: 70/26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Minimalny poziom zamówienia wyniesie 70% wartości zamówienia