559274-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Operationstechnik – Operačné vybavenie pre traumatológiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operačné vybavenie pre traumatológiu
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie zdravotníckych prístrojov, a to operačného vybavenia pre traumatológiu: 1. prístroj 1 (veľký vŕtací systém pre ortopédiu/traumatológiu) 2. prístroj 2 (artroskopická veža s príslušenstvom) 3. prístroj 3 (C-rameno) 4. prístroj 4 (motodlaha)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: časť 1: prístroj 1 (veľký vŕtací systém pre ortopédiu/traumatológiu)
Beschreibung: Predmetom časti 1 je obstaranie veľkého vŕtacieho systému pre ortopédiu/traumatológiu
Los: LOT-0002
Titel: časť 2: prístroj 2 (artroskopická veža s príslušenstvom)
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie artroskopickej veže s príslušenstvom.
Los: LOT-0003
Titel: časť 3: prístroj 3 (C-rameno)
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie C-ramena.
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Los: LOT-0004
Titel: časť 4: prístroj 4 (motodlaha)
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie zdravotníckeho prístroja - motodlahy
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie