See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów wraz z oprogramowaniem w podziale na części dla placówek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego i sprawnego technicznie sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz zobowiązaniem do świadczenia usługi napraw gwarancyjnych dotyczących zamawianego sprzętu, dla placówek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy (MBFO), z podziałem na dwie części. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części i obejmuje dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną tj.: 1) Część nr 1 – dostawa 1057 komputerów stacjonarnych typu All- in-One wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną, w skład której wchodzi: a) 99 sztuk – komputer stacjonarny typu All -in-One typ I (objętych stawką 23% VAT), b) 947 sztuk – komputer stacjonarny typu All -in-One typ I, (do celów dydaktycznych objętych stawką 0% VAT,) c) 1 sztuka – komputer stacjonarny typu All -in-One typ II, (do celów dydaktycznych, objętych stawką 0% VAT), d) 10 sztuk – komputer stacjonarny typu All-in-One typ III (do celów dydaktycznych, objętych stawka 0% VAT). 2) Część nr 2 – dostawa 551 laptopów wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną, w skład której wchodzi: a) 537 szt. - Laptop typ I, b) 14 szt. - laptop typ II, - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy). 3. Dostawa zamówienia dla wszystkich części zostanie zrealizowana przez Wykonawcę bezpośrednio do siedziby placówek oświatowych obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy, zgodnie z zakresem rzeczowym i ilościowym oraz na koszt Wykonawcy w ramach wynagrodzenia określonego w § 3 ust. 1 Umowy zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ (wykaz placówek oświatowych wraz z zapotrzebowaniem ilościowym na komputery), 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części wymienione w SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, wybraną część lub całość przedmiotu zamówienia, obejmującą części od nr 1 do nr 2. Każda część przedmiotu zamówienia oceniana będzie odrębnie. 5. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia. 6. Zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp Zamawiający dopuszcza składanie ofert na sprzęt równoważny. Przez ofertę równoważną rozumie się dostawę artykułów o parametrach nie gorszych niż określone przez Zamawiającego. Jeżeli wykonawca zaoferuje urządzenia równoważne, zobowiązany jest dostarczyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe, tj. opis pozycji równoważnych z podaniem wytwórcy, parametrów technicznych i jakościowych, typu i modelu potwierdzonych kartami technicznymi wyrobu wydanymi przez producenta. W przypadku wątpliwości co do równoważności oferowanych wyrobów Zamawiający może wezwać Wykonawcę do złożenia we wskazanym terminie wyjaśnień dotyczących treści oferty. 7. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był objęty co najmniej 36 – miesięcznym okresem gwarancji producenta „door to door”. 8. Wszelkie koszty związane z wykonywaniem obowiązków gwarancyjnych ponosi Wykonawca. 9. Komputer stacjonarny (typu All-in-one) powinien być objęty co najmniej 36-miesięcznym okresem gwarancji producenta. Serwis gwarancyjny powinien być zlokalizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Czas reakcji na zgłoszenie awarii lub usterki nie powinien być dłuższy niż jeden dzień roboczy. Naprawa powinna być zrealizowana w ciągu 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia. W przypadku braku możliwości naprawy w tym terminie powinno być zapewnione urządzenie zastępcze o równoważnych parametrach. W przypadku naprawy realizowanej poza miejscem użytkowania komputera stacjonarnego (typu All-in-one) wszelkie koszty związane z dostarczeniem komputera stacjonarnego (typu All-in-one) do serwisu i z powrotem do użytkownika powinny być pokryte przez gwaranta w ramach gwarancji. 10. Komputer przenośny (Laptop) powinien być objęty co najmniej 36-miesięcznym okresem gwarancji producenta. Serwis gwarancyjny powinien być zlokalizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Czas reakcji na zgłoszenie awarii lub usterki nie powinien być dłuższy niż jeden dzień roboczy. Naprawa powinna być zrealizowana w ciągu 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia. W przypadku braku możliwości naprawy w tym terminie powinno być zapewnione urządzenie zastępcze o równoważnych parametrach. W przypadku naprawy realizowanej poza miejscem użytkowania laptopa wszelkie koszty związane z dostarczeniem laptopa do serwisu i z powrotem do użytkownika powinny być pokryte przez gwaranta w ramach gwarancji. 11. Zamawiający wymaga, aby naprawa gwarancyjna urządzeń była realizowana przez Producenta lub Autoryzowanego Partnera Serwisowego Producenta. Ponadto miejsce napraw gwarancyjnych powinno być zlokalizowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 12. Zamawiający wymaga, aby sterowniki miały zapewnione 5-letnie wsparcie przez producenta komputera. 13. Zamawiający wymaga dostarczenia wraz z komputerem wspieranego przez producenta 64bit-owego systemu, współpracującego w używanym przez Zamawiającego oprogramowaniem Microsoft Entra, w polskiej wersji językowej umożliwiający w natywny sposób (tj. bez emulacji i dodatkowego oprogramowania) na korzystanie z aplikacji Microsoft 365 udostępnianych przez Zamawiającego oraz aplikacji podręczników dostarczanych przez wydawnictwa z listy https://podreczniki.men.gov.pl .
Interne Kennung: MBFO.OR.4660.20.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – dostawa 1057 komputerów stacjonarnych typu All- in-One wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną.
Beschreibung: a) 99 sztuk – komputer stacjonarny typu All -in-One typ I (objętych stawką 23% VAT), b) 947 sztuk – komputer stacjonarny typu All -in-One typ I, (do celów dydaktycznych objętych stawką 0% VAT,) c) 1 sztuka – komputer stacjonarny typu All -in-One typ II, (do celów dydaktycznych, objętych stawką 0% VAT), d) 10 sztuk – komputer stacjonarny typu All-in-One typ III (do celów dydaktycznych, objętych stawka 0% VAT). - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: MBFO.OR.4660.20.4.2025 - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o ilość nie większą niż zakup 209 szt. komputerów (typu All in one) oraz 107 szt. komputerów przenośnych (typu laptop). 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na wymienione w ust. 2 powyżej urządzenia przy jednoczesnym zabezpieczeniu na ten cel środków finansowych. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – dostawa 551 laptopów wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną
Beschreibung: a) 537 szt. - Laptop typ I, b) 14 szt. - laptop typ II, - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: MBFO.OR.4660.20.4.2025 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer