2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie AI Tool SE, Ministerie KGG
Beschreibung: De Marktraadpleging vindt plaats in opdracht van de directie Strategie Energiesysteem, onderdeel van het ministerie van Klimaat en Groene Groei. De directie is verantwoordelijk voor de lange termijnstrategie voor de energietransitie en het energiesysteem in 2050 (centraal én decentraal). Onderdeel daarvan is het uitzetten van ontwikkelpaden voor het energiesysteem in 2050, en de vertaling hiervan naar keuzes in het heden. De directie beheert ook de instrumenten en middelen voor de ruimtelijke en financiële programmering en ziet toe op monitoring en evaluatie van voortgang en effectiviteit. 0
Interne Kennung: 202508
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Marktraadpleging vindt plaats in opdracht van de directie Strategie Energiesysteem, onderdeel van het ministerie van Klimaat en Groene Groei. De directie is verantwoordelijk voor de lange termijnstrategie voor de energietransitie en het energiesysteem in 2050 (centraal én decentraal). Onderdeel daarvan is het uitzetten van ontwikkelpaden voor het energiesysteem in 2050, en de vertaling hiervan naar keuzes in het heden. De directie beheert ook de instrumenten en middelen voor de ruimtelijke en financiële programmering en ziet toe op monitoring en evaluatie van voortgang en effectiviteit.
Interne Kennung: 1