559308-2026 - Wettbewerb
Estland – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Magnetlabori sisseseade
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magnetlabori sisseseade
Beschreibung: Erinevate laboriseadmete ostmine Tallinna Tehnikaülikoolile koos transpordi, paigalduse ja koolitusega. Kaup peab olema tarnitud 3 kuu jooksul alates hankelepingu jõustumisest. Pakkumuse võib esitada nii ühele kui ka mitmele osale. Hankija hindab osasid eraldi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312983-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboriseadmed
Beschreibung: Rotaatoraurusti membraanvaakumpumbaga, analüütiliste kaalude, õli vaakumpumba, kindakapi ja laboratoorse mikrokuuliveski ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312983-0001
Los: LOT-0002
Titel: Automaatkolonn
Beschreibung: Automaatse välkkromatograafiasüsteemi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312983-0002
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Los: LOT-0003
Titel: Kuulveski
Beschreibung: Kuulveski ostmine mehaanokeemilisteks rakendusteks, mehaaniliseks legeerimiseks, peenestamiseks, segamiseks, homogeniseerimiseks ja krüogeenseks jahvatamiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312983-0003