559313-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Būvdarbi un pakalpojumi
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi un pakalpojumi
Beschreibung: AS "Latvenergo" Kvalifikācijas sistēmas "Būvdarbi un pakalpojumi" būvdarbu iepirkumu procedūra "Vidsprieguma līniju izbūve, pārbūve un transformatoru nomaiņa" (REPowerEU projekta ietvaros), identifikācijas numurs: IDN-964/25.Iepirkuma priekšmets - elektrisko transportlīdzekļu pieslēgumu projektēšana un izbūve (CPV kodi: 45231400-9 (Elektrolīniju būvdarbi), 71323100-9 (Elektroapgādes sistēmu projektēšanas pakalpojumi)).
Interne Kennung: LE-2015-14
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001