559334-2026 - Wettbewerb
Polen – Verpflegungsdienste – Świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – Szpitale w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim – II postępowanie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – Szpitale w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim – II postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku, Zadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim