2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitsdiensten Mobility as a Service (MaaS)
Beschreibung: Aanbestedende dienst is voornemens één Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor het leveren en exploiteren van een Mobility-as-a-Service (MaaS) platform inclusief bijbehorende dienstverlening. Onder de mobiliteitsdiensten wordt in ieder geval verstaan het gebruiken, declareren en verwerken van: • Woon-werk met eigen vervoer, inclusief thuiswerkvergoedingen; • Dienstreizen met eigen vervoer; • OV: woon-werk en dienstreizen, inclusief registreren van privéreizen, OV-fiets en OV-fietsenstalling; • Gebruik deelauto's; • Vereiste en gewenste rapportages en managementinformatie; • Het bieden van een gebruiksvriendelijke omgeving voor zowel Gebruikers als backoffice. Aanbestedende Dienst voorziet dat in de toekomst mogelijk aanvullende vormen van mobiliteit worden toegevoegd, zoals deelscooters, deel-e-bikes of carpooloplossingen. Het MaaS-platform dient hier in redelijke mate op voorbereid te zijn. Circa 4500 medewerkers.
Interne Kennung: CN-00961
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CN-00961
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63712000 Servicios complementarios para el transporte por carretera
Clasificación adicional (cpv): 72416000 Proveedores de servicio de aplicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: n.v.t.