See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych
Beschreibung: I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów produktów farmaceutycznych, według 78 zadań (pakietów), zgodnie z ilościami i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 3 do niniejszej specyfikacji „OPZ - Formularz asortymentowo – cenowy”, a) dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zadania (pakiety); b) zastrzega się częściowy wybór ofert, gdzie część stanowi poszczególne zadanie (pakiet); c) oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 3 do specyfikacji dla poszczególnych zadań (pakietów) zostaną odrzucone; d) Wykonawca może złożyć oferty na jedno, kilka lub wszystkie zadania (pakiety). 2. Warunki dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: a) cena jednostkowa leku znajdującego się na liście leków refundowanych nie może być wyższa niż wynika to z zapisu art. 9 ust 2 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 253), b) Zamawiający wyraża zgodę na zmianę wielkości opakowań (tabletek, ampułek, kilogramów itp.) z odpowiednim przeliczeniem i zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę (z zastrzeżeniem wskazanym w SWZ), c) Wszelkie nazwy własne produktów oraz norm i atestów przywołane w specyfikacji służą określeniu pożądanego standardu wykonania i właściwości oraz wymogów założonych dla przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza w tym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem, że spełni on wszystkie wymogi Zamawiającego. d) Wymagania jakościowe produktów leczniczych są określone w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.) która w art. 1 ust. 1 pkt 1 stanowi, że określa ona m.in. zasady i tryb dopuszczania do obrotu produktów leczniczych, z uwzględnieniem w szczególności wymagań dotyczących jakości, skuteczności i bezpieczeństwa ich stosowania". Ponadto, rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (Dz.U. z 2022 r. poz. 1273 z późn.zm.) określa szczegółowo wymagania w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości produktu leczniczego. W przedmiotowym postępowaniu standard jakościowy produktów leczniczych został zdefiniowany przez Zamawiającego poprzez podanie w opisie przedmiotu zamówienia który zawiera m.in.: skład, postać i drogę podania oraz jednostkę miary. 3. Wspólny słownik zamówień (CPV): 33.60.00.00-6 Produkty farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 310291-2026
Interne Kennung: EA/20/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: zad. 16 Dostawy produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Dostawy produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 16 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0017
Titel: zad.17 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 17 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0018
Titel: zad.18 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 18 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0019
Titel: zad. 19 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 19 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0020
Titel: zad.20 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 20 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0021
Titel: zad.21 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 21 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0022
Titel: zad. 22 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 22 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0023
Titel: zad.23 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 23 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0024
Titel: zad. 24 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 24 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0025
Titel: zad.25 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 25 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0026
Titel: zad.26 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 26 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0027
Titel: zad.27 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 27 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0028
Titel: zad.28 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 28 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0029
Titel: zad.29 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 29 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0030
Titel: zad.30 dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 30 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0031
Titel: zad.31 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 31 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0032
Titel: zad.32 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 32 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0033
Titel: zad.33 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 33 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0034
Titel: zad.34 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 34 - Dostawy produktów farmaceutycznych
Los: LOT-0035
Titel: zad.35 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 35 - Dostawy produktów farmaceutycznych