2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa i przesył paliwa gazowego sieciowego do budynku IRZiBŻ PAN w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przesył (dystrybucja) paliwa gazowego sieciowego do budynku IRZiBŻ PAN w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 18. Dostawa paliwa gazowego musi odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne ( t.j. Dz. U. 2024. Poz. 266 z późn. zm) oraz aktów wykonawczych do ustawy. Zamawiający nie dopuścił w niniejszym postępowaniu składania ofert częściowych ze względu na jednolity przedmiot zamówienia. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę.
Interne Kennung: ZP-PN/D/2025/05/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung, 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001