559351-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Schiffen – Servicii de reparații și andocare la nava NȘSAM-281 PROIECT ZK 923
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparații și andocare la nava NȘSAM-281 PROIECT ZK 923
Beschreibung: Servicii de reparații și andocare la nava NȘSAM-281 PROIECT ZK 923- servicii conform caiet de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: COD UNIC DE IDENTIFICARE OBIECT CONTRACT;4515484_2026_PAAPD1632407;4515484 – 2026-38
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de reparații și andocare la nava NȘSAM-281 PROIECT ZK 923 - 1 serviciu Cantităţile de servicii ce urmează a fi executate sunt descrise în caietul de sarcini. Se acceptă ofertă pentru toate reperele/operaţiunile în cantităţile specificate în Specificația tehnică (caietul de sarcini).
Interne Kennung: 1