559359-2026 - Ergebnis
Tschechien – Recyclingvorrichtungen – Dodávka technologie oběhového hospodářství II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka technologie oběhového hospodářství II
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nových výrobních technologií na zpracování odpadní netkané textile z vlastní výroby a následné využití vyrobené druhotné suroviny ve vlastní produkci. Konkrétně bude pořízena technologie – vyřezávací zařízení za účelem eliminace odpadů na straně zákazníka vč. poskytnutí souvisejících dodávek a služeb.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka technologie oběhového hospodářství II