2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAOPATRZENIE PSSE MEDIA OPERATOR SP. Z O.O. W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ NA ROK 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej dla punktów poboru energii wskazanych w Załącznikach nr 1a do SWZ w okresie dwunastu miesięcy począwszy od 01.01.2027 r. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: Część 1 – Zakup energii elektrycznej na potrzeby własne. Część 2 – Zakup energii elektrycznej na potrzeby odsprzedaży do odbiorców końcowych. Część 3 – Zakup energii elektrycznej na realizację technicznego procesu w zakresie dystrybucji energii elektrycznej.
Interne Kennung: ZP.PREDA.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Złożenie oferty odbywa się poprzez wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego w systemie - elektronicznego formularza ofertowego (Formularz Oferty). 4. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale X pkt 3 SWZ – Załącznik nr 4 do SWZ (w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww. dokument składa każdy z Wykonawców); 2) odpis lub informacja, o której mowa w pkt 5; 3) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument, o którym mowa w pkt 6 (jeżeli dotyczy). 5. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 6. Jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 5, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. Pełnomocnictwo musi być złożone w formie elektronicznej (podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez mocodawcę). 7. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami oceny ofert opisanymi w Rozdziale XIX SWZ. 8. Termin realizacji zamówienia: Dla każdej z części: 12 miesięcy, począwszy od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zakup energii elektrycznej na potrzeby własne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej dla punktów poboru energii wskazanych w Załącznikach nr 1a do SWZ w okresie dwunastu miesięcy począwszy od 01.01.2027 r.
Interne Kennung: ZP.PREDA.271.12.2026 Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji, na podstawie art. 441 ustawy PZP
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zakup energii elektrycznej na potrzeby odsprzedaży do odbiorców końcowych
Interne Kennung: ZP.PREDA.271.12.2026 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Zakup energii elektrycznej na realizację technicznego procesu w zakresie dystrybucji energii elektrycznej
Interne Kennung: ZP.PREDA.271.12.2026 Część 3